Przypuszczalnie są na ostatniej prostej,bo nie reklamuje się tak intensywnie produktu,co do którego nie ma pewności kiedy pojawi się na rynku.Reklama wskakuje po naciśnięciu prawie każdego artykulika.Wiem że co drugi powie pudelek ,to dno itp.Proszę jednak pamiętać że to miliony wchodzących i pijarowcy wiedzą co robią
Przecież to jest produkt dla kobier a 90% czytelników Pudelka to kobiety, które dalej już same rozniosą wieści..... :-) to tzw buzz marketing. Tanio i skutecznie! Brawo !!!! Braster już za kilka tygodni będzie w SPRZEDAŻY !!!! A to oznacza.... PRZYCHODY :-)))
Niestety nie macie racji. Podniecanie się czymś, co wcale ogromnej wagi nie wniesie do marketingu. Reklama bannerowa to jest podstawa do tego mniej ważna w Polsce, gdy korzystamy z adblocków. Dlatego prawdziwa reklama zacznie się wtedy gdy zaczną pojawiać się sponsorowane artykuły w gazetach online lub papierowych, coś jak kiedyś było w tym dla kobiet życie na gorąco czy jak to tam szło, bo te nazwy takie podobne do siebie :) Natomiast jeżeli chodzi o sam banner to właśnie takie badziewia są najlepsze typu pudelek, jakiś fakt. Nie ma sentymentów liczy się ilośc odsłon, a tam jest sporo kobiet i to w tym przedziale wiekowym, który nas interesuje. Ale to dopiero początek reklamy, takie delikatne działania. :)
....... też uważam że ludzie przesadnie reagują na pewne informacje które tak naprawdę nie mają aż takiego znaczenia ale jednak zawyżają kurs i chyba to dobry sposób , moim zdaniem kurs się opsunie jeszcze zanim to wszystko ruszy pozdrawiam ......