• Początek na giełdzie Autor: grallnet [188.146.137.*]
    Jestem ciekaw jak zacząć grać na giełdzie, chętnie poczytam ciekawe wątki i tematy.
    link 
  • Re: Początek na giełdzie Autor: robert.kajzer [31.174.200.*]
    Bardzo dobra baza wiedzy dotyczaca podstaw inwestowania znajduje sie na: http://bossa.pl/edukacja/

    Wazna jest jednakze praktyka i nauka na wlasnych bledach badzbledach innych inwestorow.

    --------------------
    Robert Kajzer
    http://www.growandgo.pl ---> Poznaj sekrety skutecznego inwestowania na giełdzie!
  • Re: Początek na giełdzie Autor: daro822 [185.46.170.*]
    Podpinam sie pod temat bo pytanie mam z poziomu poczatkujący:

    Złożyłem zlecenie dzisiaj sprzedaży akcji z limitem 2,60 zł i takim też limitem aktywacji a system wykonał zlecenie po kwocie 2,65?

    Czy system prawidłowo zareagował? Jeśli tak to jak powinienem ustawić zlecenie by przy 2,60 zł dopiero system sprzedał akcje?
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [83.19.114.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: Początek na giełdzie Autor: maniakforexu [89.79.238.*]
    Jeśli szukacie nowych sposobów inwestowania polecam zapoznać się ofertą brokera easyMarkets. Można zacząć u nich handel od kwoty 25$. Posiadają rozbudowaną ofertę instrumentów do handlu. Należy też pamiętać, że easyMarkets zapewnia darmowy dostęp  do gwarantowanego stop loss, który ochroni przed negatywnym bilansem konta oraz praktyczne konto demo, co pomoże początkującym w rozwiązaniu wielu problemów.

    link 
  • Re: Początek na giełdzie Autor: nowy5000 [83.19.142.*]
    Na początku powinieneś dowiedzieć się jak stracić swoje pieniądze  link