• A ja sobie dokupiłem Autor: ~Hans_Kloss [67.2.208.*]
    Szkoda, że jeszcze nie chce spaść, dokupiłbym więcej. Niewiele jest już takich z rozsądnymi fundamentami i płacących dywidendę. Że to nie jest spółka na spekulację kursem? A nie jest, i po kij ma być. Naganiacze i spekulanci niech sieją panikę, mam szczerą nadzieję, że im się uda - jeszcze sobie parę tysięcy dokupię.
[x]
PROTEKTOR -1,96% 1,20 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.