spoko bax, lepiej uważaj z tymi skami ;) ja teraz mecz ogladam i nie za bardzo skupiam sie na fx, poki co mam tez S i L na 1,1220 w razie jakby to zeszlo na 1,11 w co zreszta watpie, no ale zobaczymy - bo w tej chwili tylko Żaneta wie co powie no i pewnie garstka tych co mają wiedzieć tak czy inaczej - powodzenia w łapaniu pipsów (bo przy obecnej niepewności przed fedem inaczej tego nazwac nie mozna)
Cały dolar pogoniony ze stratą która zbytnio nie zabolała. Nawet taki hardcore jak jak nie jest na tyle odważny żeby zostawać w pozycjach przez Żanetą. Siadam wygodnie w fotelu, patrzę co się wydarzy. Dolar urośnie trudno, odrobię następnym razem. Dolar się osłabi to będę łapał niżej i starał się odrobić. Powodzenia wszystkim życzę.