• eur/dol do dolarka Autor: ~BAX [89.65.62.*]
    trzymasz ske bo jesli tak to gramy przeciw sobie z 36
  • Re: eur/dol do dolarka Autor: ~BAX [89.65.62.*]
    wiadomo ty lka ja ska
  • bax Autor: ~dolarek [79.69.70.*]
    spoko bax, lepiej uważaj z tymi skami ;)
    ja teraz mecz ogladam i nie za bardzo skupiam sie na fx, poki co mam tez S i L na 1,1220 w razie jakby to zeszlo na 1,11
    w co zreszta watpie, no ale zobaczymy - bo w tej chwili tylko Żaneta wie co powie no i pewnie garstka tych co mają wiedzieć
    tak czy inaczej - powodzenia w łapaniu pipsów (bo przy obecnej niepewności przed fedem inaczej tego nazwac nie mozna)

    slowacja - rosja 2:0, po I połowie

  • tymczasem poza fx.... Autor: ~dolarek [79.69.70.*]
    jak sie okazuje - Słowacy też mają swojego Dudę - zawodnik nr 8 - Ondrej Duda
  • bax c.d. Autor: ~dolarek [79.69.70.*]
    dla jasności - L i S na 1,1220 no i oczywiscie polowka L otwarta wczoraj na 1,1195, także z polówka ciagle przeciw twoim sss
  • Re: tymczasem poza fx.... Autor: ~pewu [89.69.130.*]
    Cały dolar pogoniony ze stratą która zbytnio nie zabolała. Nawet taki hardcore jak jak nie jest na tyle odważny żeby zostawać w pozycjach przez Żanetą. Siadam wygodnie w fotelu, patrzę co się wydarzy. Dolar urośnie trudno, odrobię następnym razem. Dolar się osłabi to będę łapał niżej i starał się odrobić. Powodzenia wszystkim życzę.
  • Re: tymczasem poza fx.... Autor: ~bax [89.65.62.*]
    liczylem na jakies zejscie nie widac to ja BP
    SLABO RUSCY GRAJA
  • Re: tymczasem poza fx.... Autor: ~dolarek [79.69.70.*]
    zerwali sie do akcji na 10 min przed koncem (+3 min extra)

    w meczu ukraina - irl. pn. zobaczymy obraz tego co nas czeka we wtorek
  • Re: tymczasem poza fx.... Autor: ~bax [89.65.62.*]
    czeka nas wizja optym jutro wygramy i bedzie po problemach
    frycki przestali lubic z nami grac