Dnia 2016-05-31 o godz. 09:28 ~spokój napisał(a): > Dajcie ludziom tydzień spokoju na 20-30-40-50 a więcej zarobicie niż tą zabawą w kotka i myszkę - to bez sensu i efektu
Dokładajcie dalej do 0,13 to zniechęcicie znów do zakupów, zamiast zdjąć i ustawić się wyżej. Krzykacze od kupowania stulili ogony a kurs będzie dalej się kisił bo się pchacie na 0,13 aby ugrać grosik a połowa z tego to ze strachu aby ciąć stratę bo po 0,12 dużo nie kupiono. Było by 300k, 400k po prawej to chętni by się znaleźli ale jak robi się ciasno to rezygnują . Guzik a nie rozebrane 0,13 będzie jak to niektórym tutaj się śni.
Tylko tak szybko nie rozbierajcie 0,13 bauhahahaa. Sami sobie dokładają a potem zdziwieni jak jest usypana góra że nikt tego nie chce. Bzdury piszą że dziś rozbiorą 0,13, nie ma na to najmniejszych szans
Dnia 2016-05-31 o godz. 11:25 ~kolo napisał(a): > Tylko tak szybko nie rozbierajcie 0,13 bauhahahaa. Sami sobie dokładają a potem zdziwieni jak jest usypana góra że nikt tego nie chce. > Bzdury piszą że dziś rozbiorą 0,13, nie ma na to najmniejszych szans
Tu nie trzeba grubego wystarczy 1mln zł i szczyty 0,50gr na widelcu mamy skoro 120 000zł blokuje to co zrobi 8mln na spółce?