• mądrość Autor: ~spokój [119.81.230.*]
    Dajcie ludziom tydzień spokoju na 20-30-40-50 a więcej zarobicie niż tą zabawą w kotka i myszkę - to bez sensu i efektu
  • Re: mądrość Autor: ~kolo [54.169.85.*]
    Dnia 2016-05-31 o godz. 09:28 ~spokój napisał(a):
    > Dajcie ludziom tydzień spokoju na 20-30-40-50 a więcej zarobicie niż tą zabawą w kotka i myszkę - to bez sensu i efektu

    Dokładajcie dalej do 0,13 to zniechęcicie znów do zakupów, zamiast zdjąć i ustawić się wyżej.
    Krzykacze od kupowania stulili ogony a kurs będzie dalej się kisił bo się pchacie na 0,13 aby ugrać grosik a połowa z tego to ze strachu aby ciąć stratę bo po 0,12 dużo nie kupiono.
    Było by 300k, 400k po prawej to chętni by się znaleźli ale jak robi się ciasno to rezygnują .
    Guzik a nie rozebrane 0,13 będzie jak to niektórym tutaj się śni.
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [83.12.98.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: mądrość Autor: ~kolo [54.169.85.*]
    Tylko tak szybko nie rozbierajcie 0,13 bauhahahaa. Sami sobie dokładają a potem zdziwieni jak jest usypana góra że nikt tego nie chce.
    Bzdury piszą że dziś rozbiorą 0,13, nie ma na to najmniejszych szans
  • Re: mądrość Autor: ~Miecio [217.99.14.*]
    Dnia 2016-05-31 o godz. 11:25 ~kolo napisał(a):
    > Tylko tak szybko nie rozbierajcie 0,13 bauhahahaa. Sami sobie dokładają a potem zdziwieni jak jest usypana góra że nikt tego nie chce.
    > Bzdury piszą że dziś rozbiorą 0,13, nie ma na to najmniejszych szans

    Tu nie trzeba grubego wystarczy 1mln zł i szczyty 0,50gr na widelcu mamy skoro 120 000zł blokuje to co zrobi 8mln na spółce?
  • Re: mądrość Autor: ~pst [89.74.44.*]
    Wymieniają prezesa będzie ruch na akcjach :) Czas na paniczną sprzedaż :)
[x]
PRESTO 0,00% 0,04 2019-01-17 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.