• Czy będzie nowe info? Autor: ~lipa [83.4.182.*]
    Jak myślicie, czy ta umowa na 12 baniek za logo bez kar umownych za zerwanie to lipa? Mi ona śmierdzi na kilometr. Czy będzie info o zerwaniu?
  • Re: Czy będzie nowe info? Autor: ~jaro [176.221.122.*]
    Nie może być infa o zerwaniu , bo firma , która kupiła już bierze pieniążki za użyczenie loga a więc zgodnie z prawem umowa doszła do skutku/
  • Re: Czy będzie nowe info? Autor: ~lipa [83.4.182.*]
    A to dobrze, że doszła do skutku, bo znów by nas mówiąc kolokwialnie wy..chali. Czyli następne raporty będą lepsze, miejmy nadzieję

    Zarząd niekompetentny do wymiany i do wysłania na wakacje na koszt państwa za działanie na szkodę spółki.
  • Re: Czy będzie nowe info? Autor: ~prokur [77.234.42.*]
    Ktoś się zdenerwuje i doniesie do prokuratury?
  • Re: Czy będzie nowe info? Autor: ~hahah [120.55.160.*]
    haha nie dośc ze nie dali nic wam z wza to jeszcze na jakiś znak was wydymali no jaja sobie robicie albo powaznie?

  • Re: Czy będzie nowe info? Autor: ~Majkel [217.21.36.*]
    Dnia 2016-05-25 o godz. 20:22 ~lipa napisał(a):
    > A to dobrze, że doszła do skutku, bo znów by nas mówiąc kolokwialnie wy..chali. Czyli następne raporty będą lepsze, miejmy nadzieję
    >
    > Zarząd niekompetentny do wymiany i do wysłania na wakacje na koszt państwa za działanie na szkodę spółki.

    Przestań wymyslać człowieku, nawet nie poinformowali cie co było na wza a ty ludziom kity wciskacz o jakimś znaku. Zdejmij klpy z oczu.
  • Re: Czy będzie nowe info? Autor: ~lipa [83.4.135.*]
    Zarząd Presto S.A. (Emitent) informuje, iż w dniu 30 grudnia 2015 roku zawarł umowę sprzedaży prawa ochronnego znaku towarowego „MINOX”, zgłoszonego w Urzędzie Patentowych Rzeczypospolitej Polskiej na które zostało udzielone prawo ochronne oraz majątkowych praw autorskich do znaku słowno-graficznego MINOX.
    Kupującym jest spółka Savoinvest Limited z siedzibą w Nikozji,
    Wartość przedmiotu umowy wynosi 12.000.000 PLN netto.
    Termin płatności ustalono do dnia 25 czerwca 2016 roku. 
    Umowa nie zawiera postanowień dotyczących kar umownych, ani innych warunków odbiegających od powszechnie stosowanych w tego typu umowach. 

    2015-12-31 20:56:00

    Mi to śmierdzi na kilometr
  • Re: Czy będzie nowe info? Autor: ~Majkel [217.21.36.*]
    To wcześnie sie obudziłeś, juz nawet nie podaja infa po walnym a ty takimi starociami się przejmujesz.
    To juz historia,teraz emisja i brak dywidendy. Pytanie ile dodrukują. Ocywiste jest że jak by była dywidenda to pochwalili by się jak rok temu. Szkoda zet o tak zeszło na psy
  • Re: Czy będzie nowe info? Autor: ~lipa [83.4.135.*]
    Zarząd Minox S.A. („Emitent”, „Spółka”) informuje o podpisaniu z Savoinvest Limited umowy licencyjnej, której przedmiotem jest udzielenie Emitentowi licencji na korzystanie z prawa ochronnego na znak towarowy „Minox”, w zamian za zobowiązanie do uiszczania na rzecz Savoinvest Limited opłat licencyjnych. Na mocy przedmiotowej umowy Emitent nabył prawo do wyłącznego korzystania ze znaku towarowego „Minox” bez żadnych ograniczeń pod względem terytorialnym.

    Emitent, w zamian za uzyskanie prawa do korzystania ze znaku towarowego w okresie trwania umowy licencyjnej zobowiązany będzie do uiszczania na rzecz Savoinvest Limited miesięcznych opłat licencyjnych, w wysokości 50.000,00 zł. W podpisanej umowie brak jest postanowień dotyczących kar umownych. Postanowienia przedmiotowej umowy nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych dla tego typu kontraktów. Przedmiotowa umowa została zawarta na czas określony wynoszący 5 lat od daty jej podpisania z możliwością przedłużenia na kolejne okresy a także z możliwością wypowiedzenia przez każdą ze stron zachowaniem trzymiesięcznego okresu wypowiedzenia.

    Za 20 lat im się "spłaci" to logo.
  • Re: Czy będzie nowe info? Autor: ~lipa [83.4.135.*]
    Zarząd Minox S.A (Emitent, Spółka) informuje, że w dniu 10 kwietnia 2014 roku zakończyły się negocjacje ze spółką Presto S.A. dotyczące sprzedaży znaku towarowego \"Minox\"( dalej: Znak Towarowy Minox), o których Emitent informował w raporcie EBI nr: 17/2014. Strony nie osiągnęły porozumienia w sprawie ustalenia ceny sprzedaży Znaku Towarowego Minox. Jednocześnie Emitent informuje, że w dniu 10 kwietnia 2014 roku doszło do podpisania umowy licencyjnej. Przedmiotem umowy licencyjnej jest udzielenie Emitentowi licencji na korzystanie z prawa ochronnego na Znak Towarowy Minox, w zamian za zobowiązanie do uiszczania na rzecz Presto S.A. opłat licencyjnych. Na mocy przedmiotowej umowy licencje, o których mowa wyżej, uprawniają Emitenta do wyłącznego korzystania ze Znaku Towarowego Minox bez żadnych ograniczeń pod względem terytorialnym. Emitent, w zamian za uzyskanie prawa do korzystania ze Znaków Towarowych w okresie trwania Umowy Licencyjnej zobowiązany będzie do uiszczania na rzecz Presto S.A. miesięcznych opłat licencyjnych. Miesięczna opłata licencyjna będzie wynosić 54.000,00 zł i została skalkulowana w oparciu o prognozowany okres użytkowania Znaku Towarowego Minox wynoszący 20 lat oraz wartość Znaku Towarowego Minox szacowaną przez jego właściciela - spółkę Presto S.A. na kwotę 13.000.000,00 zł. W podpisanej umowie brak jest postanowień dotyczących kar umownych. Postanowienia przedmiotowej umowy nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych dla tego typu kontraktów. Umowa została uznana za znaczącą z uwagi na wcześniejsze komunikaty dotyczące sprzedaży Znaku Towarowego Minox. Przedmiotowa umowa została zawarta na czas określony wynoszący 5 lat od daty jesj podpisania z możliwością przedłużenia na kolejne okresy a także z możliwością wypowiedzenia przez każdą ze stron z zachowaniem trzymiesięcznego okresu wypowiedzenia. Podstawa prawna: Załącznik Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu \"Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect\" 
  • Re: Czy będzie nowe info? Autor: ~Majkel [217.21.36.*]
    Już dawno każdy olał te infa bo nic nie wnoszą, gdzie masz informacje co było na walnym, nigdzie czyli emijsa w planie. Gdzie jest info o dywidendzie jak rok temu, nie ma bo niema dywidendy
    Marazm totalny i tyle w temacie.
[x]
PRESTO 0,00% 0,04 2019-01-17 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.