Rozsądni pozbywają się akcji, szacunek dal tych co dziś udało im się pozbyć po 0,14, to naprawdę szczyt odwagi. Ale z tego co widzę następni nie mając wyjścia będą sprzedawać po 0,13 i to jest bardzo martwiące. A jeżeli braknie akcji to co wówczas, zacznie się sprzedaż w cenie 0,12. Ale z tego co widzę rozsądek jest górą, gratuluję tym co wyszli w cenie 0,14,naprawdę wielkie szczęście. Ale zawsze to lepiej sprzedać po 0,14 niz po 0,12 i to jest pocieszające moi mili.