Widac ze az sie zabijaja o akcje przed tym niby fantastycznym raportem. Nie wiem co robic. Czy uda mi sie dzisiaj cokolwiek kupic heheheh Parodia firmy !!!
Ja chce zdazyc sprzedac przed zakonczeniem kolejnego koleczka Pamietajcie 0,80 max i do bazy !!!! A teraz czas sie przygotowac do mega imprezy - Armin van Buuren w Ergo Arenie :)