• Warto to trzymac?? Autor: ~Ss [5.172.234.*]
    J.w.
  • Re: Warto to trzymac?? Autor: ~Kon [164.127.87.*]
    zależy za ile kupiłeś. napewno ma potencjal, chociaż myślę, że aktualnie czeka nas jeszcze cofka. Ja czekam na moment wejścia. Jeżeli interesujesz sie społkami mocnymi fundamentalnie to zerknij ( nie naganiam, tylko zobacz na kondycje finansową ) na TORPOL
  • Re: Warto to trzymac?? Autor: ~falubaz [78.10.48.*]

    https://akcjonariat.pl/pl-inwestor-pytania-od-inwestorow-czytaj?cmn_id=5175

    troche odpowiedzi na pytania
  • Re: Warto to trzymac?? Autor: ~xxx [5.172.247.*]
    Co za syf.
    Przy najbliższej podbitce trzeba to pożegnać, i chyba na zawsze. Od podania raportu spada. Wiec kiedy ma rosnąć jak taki rok jak 2015 się nie powtórzy. Żółcik coś tam palnie o jakimś projekcie nie korowym i cisza. Można się jedynie domyślać...agencja towarzyska czy co ?
    Zarząd śmierdzi naftaliną. Nie dbają o godziwą wartość spółki. Każde przejęcie jakiejś spółki to kolejna kasa z rady nadzorczej. Te bydlaki swoje zgarną. A nas mają w DIUPIE.

  • Re: Warto to trzymac?? Autor: ~zur [77.91.5.*]
    Dore wyniki to nie wszystko. Trzeba je jeszcze umieć sprzedać inwestorom. A tego ten zarząd nie potrafi.
    Wystarcz że ktoś zechce sprzedać 20-30k szt. i mamy co mamy. Totalny brak popytu na ten papier.

  • Re: Warto to trzymac?? Autor: ~xxx [5.172.247.*]
    Zajrzałem, a tu dalej naftalina.
    Ło Matko a takie cudeńko.....
  • Re: Kolejna pozytywna informacja. Autor: ~zur [77.91.5.*]
    link 

    I co z tego. Może jaszcze z 10 takich.....
[x]
HERKULES 2,48% 1,24 2025-10-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.