trzymaja pod ta 4ka ze az wkurzajace bo roboty w sumie niet tylko skracanie na grosiki jak beda tak dusic tego dolca do ecb to mnie oslabia i pojade odpoczac brrrrrr trzyma dolca ktos procz mnie jeszcze ?
Można sfiksować- niby dobre dane z rynku pracy które powinny wpłynąć na wzrost kursu dolara a tu spadek? Może to o wzrosty na GPW? Może to o poniedziałkowe dane w Chinach (prawdopodobnie dobre) Może to o wzrosty kursu metali i ropy? Nie wiem