ktos tu wawala akcje. stawiaja kilka k na kupnie , nastepnie zlecenie znika i sru do 68 gr i tak w kółko . moze prezes odbiera zysk bo kto by wywalal przy tak malym ff ??? czy ktos tu z ulicy moze byc zapakowany np w 200 k akcji ??? nie sądzę .
Ten "ktos" lub jakas grupa to mieli caly rok na zbieranie w przedziale 29-40 groszy. Teraz wywalili prawie po 80 groszy to chyba jasne ze kurs spadnie do bazy. Predzej czy pozniej.....
i czym sie tu przejmowac, spadl to trudno z koniem nie bedziesz sie bil'' przynajmniej jest okazja kapke'' po taniosci dobrac,, a o kur to spoko''' tak pojdzie dory i tak nie ma wyboru za dobra spolka''