• CHF/PLN - co dalej ? Autor: ~JP [62.87.129.*]
    bo zaczyna to przypominać jakis kabaret...
    jak widzicie tą parę Panie i Panowie ?

    z jednej strony możliwa obnizka stop w PL i moze ewaukacja ministra finansow
    ale i
    zwiekszenie tempa drukarek w eurokolochozie oraz brak podwyzki stop w USA w marcu...

    jak na razie to mozna w byty wsadzic fiba, zasady, i sentymenty. System sie kaszani.
  • Re: CHF/PLN - co dalej ? Autor: pablo7 [37.47.3.*]
    Dnia 2016-02-12 o godz. 19:36 ~JP napisał(a):
    > bo zaczyna to przypominać jakis kabaret...
    > jak widzicie tą parę Panie i Panowie ?
    >
    > z jednej strony możliwa obnizka stop w PL i moze ewaukacja ministra finansow
    > ale i
    > zwiekszenie tempa drukarek w eurokolochozie oraz brak podwyzki stop w USA w marcu...
    >
    > jak na razie to mozna w byty wsadzic fiba, zasady, i sentymenty. System sie kaszani.

    mysle ze wroci dlugoterminowo do 2zl:)))zapisz
  • Re: CHF/PLN - co dalej ? Autor: ~postman [79.97.99.*]
    2zl to u mnie papier toaletowy teraz kosztuje bo Jordan cos pierdnął
  • Re: CHF/PLN - co dalej ? Autor: ~franek [77.65.90.*]
    Ale co chcesz więcej wiedzieć niż to, że na razie z dołu mocny opór na 3,90 a z góry mocny opór na 4,06? Co prawda szczyt był na 4,12, ale takie jednorazowe wybicia się zdarzają. Gdy robi się niespokojnie, EUR/CHF spada i CHF/PLN rośnie (o ile EUR/PLN równocześnie nie maleje). Wg mnie ta para nie ma perspektyw dużego wzrostu, bo rynek nie będzie grał długofalowo przeciwko SNB. Ale z drugiej strony nie ma też takiej sytuacji na świecie ani analiza techniczna pary EUR/CHF nie wskazuje, żeby CHF/PLN spadł poniżej 3.,80 (chyba że nagle rynek zagra na EUR/PLN na poziomie 4.10). Tak więc jak chcesz grać na tej parze kupuj w okolicach 3,90-3,93 i opychaj powyżej 4 i patrz uważnie jak zachowuje się EUR/CHF i EUR/PLN, a także CHF na szerokim rynku na USD/CHF I GBP/CHF.