RAPORT REWELACJA + NOWE UMOWY + KUPNO AKCJI PRZEZ PREZESA = przełoży się to na kurs.... będziemy sprzedawać po 20 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
prawie 2 mln zysku netto!!!!! WYPRACOWANEGO!!!!!! a nie jakiegoś sztucznie zrobionego przez poprzestawiane liczby w raporcie!!!!!
Dnia 2016-02-10 o godz. 11:11 ~Rolnik napisał(a): > poziomy idealne na wejście, aż śmiać się chce że po 6 zł na debiucie sie zabijali o akcje. do 1 zł 200-300% do zrobienia
Rolnik i gdzie ten odpał buhahah dodruk zrobili 30mln kwita po 10gr
Nie siej zamętu kolego bo nie po 0,10 bo to jest nominał ale po emisyjnej, którą dopiero ustalą. Przy wcześniejszych emisjach B i C było to jeśli dobrze pamiętam 0,80 i 1,44.
Dnia 2016-05-04 o godz. 09:54 ~małyłgarzjesteś napisał(a): > Nie siej zamętu kolego bo nie po 0,10 bo to jest nominał ale po emisyjnej, którą dopiero ustalą. Przy wcześniejszych emisjach B i C było to jeśli dobrze pamiętam 0,80 i 1,44.
przestań pierd .... druk 30mln kwita jak jest 27mln takie syfy powinni wywalać Powiedz to tym co kupowali petrol też drukowali powyżej nominału i co sam piszesz że druk był po 1,44 po 80gr i gdzie masz kurs Drukarnia to drukarnia
Tylko zobacz co wyszło z emisji B i C. jaka ilość weszła? No właśnie. Planowana emisja E do 30 mln. Najpierw trzeba znaleźć chętnych na objęcie. Myślę, że będą to śladowe ilości a emisyjna nie będzie niższa niż 0,50 . A jeśli pójdzie większa ilość ale po dużej cenie to raczej z korzyścią Nie rób zamętu Poczytaj jak to było z emisją B i C.
Dnia 2016-05-04 o godz. 10:51 ~małyłgarzjesteś napisał(a): > Tylko zobacz co wyszło z emisji B i C. jaka ilość weszła? No właśnie. Planowana emisja E do 30 mln. Najpierw trzeba znaleźć chętnych na objęcie. Myślę, że będą to śladowe ilości a emisyjna nie będzie niższa niż 0,50 . A jeśli pójdzie większa ilość ale po dużej cenie to raczej z korzyścią Nie rób zamętu Poczytaj jak to było z emisją B i C.
Czy ty jesteś tak tępy ...emisja to emisja i już kurs -15% 22gr a popytu nie ma za dwa dni 10gr
Robią emisje po cenie emisyjnej dużo powyżej rynku = b słabe objęcia akcji Pewnie w ten sposób chcą pokazać kierunek Fajnie? A gdzie pomysł na działalność, przychody, zyski- nędza wielka Kurs ma ciągnąć ulica Kurs prawie po nominale i nikt z zarządu nie zbierał Bo po co A co to nie było na debiucie Tak wogóle to powinni pomyśleć o zmianie działalności bo b mały biznes to jest b ograniczony a i konkurencja duża.