Ta nie powinien tym bardziej ze edek w odrocie póki co jest i cele tam okolicie 1.14 i 1.1670 wiec edek gora gbp takze na doł zreszta ładnie to wyglada na wykresie ten spadek
http://stooq.pl/q/a/?s=gbppln&i=60&u=17987903 kANAŁ KANAŁ KANAŁ NOWE DENKO WIEC MOZE JAKAŚ KOREKCINKE ZROBIA ALE ZEBY MYSLEC O WIEKSZEJ KOREKCIE TYPU 5/8--81 RYNEK MUSI WYJSC WYZEJ 5,78