wazne poziom to linie z dolu zielona i czerwien jak rynek ma rosnac nie moga zejsc nizej 10600 jak outrzymaja sie to trzeba bedzie patrzec w gore takie moje zdanie !! co wize to oznaczylem
Kto by coś powiedział na coś takiego żeby wydymać większość 7800 -4-reczka ktora zmusi dragiego do zwiekszenia skupu ? i jak to zrobi to długo terminowo a nawet w dłuzszym erminie robienie 5 i duzej III ktos sie wypowie na ten temat ?