Nie boicie się że PLN skończy niedługo jak RUB czy inne argentyńskie peso ? Ja teraz za żadne skarby nie sprzedaję dewiz, trzymam na czarną godzinę. Ale strachliwy jestem, to fakt. Co o tym myślicie ?
Na pewno mieć lepiej w walutach niż w PLN - wszystko kwestia po jakiej cenie były kupione. Jeśli dość dawno po dobrej cenie i nie chcesz grać - zarabiać na spadkach/wzrostach (bo to ryzyko) oczywiście że lepiej mieć waluty.
Poki co to nie ma podstaw zebysmy skonczyli jak RUB no chyba ze grube ryby z zachodu wezma sobie za punkt honoru dokopac nam na maksa to zarypia nas szybko