Wygląda na to, jakby to właśnie OLO zgarnął papier od kogoś zniecierpliwionego, po 4 i 3 grosze a teraz nie bardzo wie co z tym papierem zrobić, więc wyłożył na S po 4 grosze. ;) Odstraszał inwestorów na forum przez lata a teraz ma papier, którego nikt nie chce.;))))
kiedyś tu będzie grubo. Nie po to włączyli premium hause żeby na tym nie zarobić.
Tak czy inaczej kiedyś będzie jazda! ale to wcale nie musi być ani w 15 ani 16r.
tak czy inaczej będzie generowanie coraz wyższych przychodów i zysków celem wypuszczenia w rynek akcji a jest ich bez mała 100mln.
trzeba trochę czasu żeby ludzie zapomnieli o psw - sygnałem do zajęcia pozycji będzie przeniesienie własności na inny podmiot niezwiązany z krawczykami.
Zapakowanu jestes pod korek I mowisz to co chcialbys zeby bylo I zdaje sie gadasz talk od lat a to idzie w inna strone ,wykoniczyli nas I taka jest prawda nigdy nice zrobia tu pompki bo tu niema powodu juz sie wysypuja po groszu bo to juz trup .