Zarząd Nicolas Games S.A. informuje, że Sąd Rejonowy w Katowicach Wydział X Gospodarczy, w związku z wnioskiem o ogłoszenie upadłości likwidacyjnej, podjął postanowienie o zabezpieczeniu majątku Nicolas Games S.A. poprzez wyznaczenie Tymczasowego Nadzorcy Sądowego.
A jeśli to ściema??? Jeśli żadnego wniosku nie złożył???
Czy ktoś z Katowic mógłby sprawdzić bezpośrednio w Sądzie w Wydziale X czy faktycznie NEG złożył wniosek o ogłoszenie upadłości. Bo jakoś długo guzdrzą się w tym sądzie i ten Tymczasowy Nadzorca Sądowy też długo szacuje majątek spółki. Czyżby aż tyle tego było, że zajmuje tyle czasu? Ten komunikat został podany przecież przez spółkę a nie GPW czy SĄD w Katowicach. Przez telefon nie uzyskam żadnych informacji, więc sugestia i prośba aby ktoś ze Śląska sprawdził jak to wygląda.
W alternatywnej rzeczywistości NGS śmiga po 35 gr. i właśnie wrzuca trzeci epizod na wczesny dostęp. W naszej niestety 1 gr. po prawej i zawieszenie a za kilka tygodni wywalenie z giełdy i post apo na forum.
To czy sąd wydał wyrok czy nie to nic nie zmienia, tu się rozchodzi czy majak uzupełni zaległe raporty czy da się wyrzucić w giełdy. Majka jak widać ma gdzies wszystkie upomnienia gpw, ma ważniejsze sprawy jak pisanie śmiesznych postów na swoim FB. Dni NGS są policzone, nie ma co kolorować, za miesiąc znikną na dobre z GPW. majka wyszedł na swoje, nawet nie musiał męczyć się z formalnościami związanymi z wyjściem giełdy tylko skorzystął z promocji GPW która go sama wywali, jak kary dają to nic dziwnego że bankrucie z tego korzytają , nic nie musi robić a kariera na gpw zakończona bez kosztów.
Tyle zalega -raport za 2014 - umowa z autoryzowanym doradcą -raport za 2q
Do tego dojdzie raport za 3q w listopadzie tuż przed terminem wyrzucenia.
W cuda nei ma co wierzyć że majka się zlituje i nadrobi te zaległości bo po co mu to. Lezy zadowolony i klika na FB :)