• ERTMS/GSM-R Autor: ~GTX [31.11.240.*]
    http://biznes.onet.pl/wiadomosci/transport/miliardowy-przetarg-polskich-linii-kolejowych/qb5tr7
    zapewne wystartują
  • Re: ERTMS/GSM-R Autor: ~leo [93.159.184.*]
    o Boże, żeby tylko nie wystartowali bo aż strach pomysleć co by ie działo z kursem jakby wygrali, pewnie by akcje poniżejzłotówki latały Wojtek nawet się nie waż startować
[x]
WASKO 3,23% 7,04 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.