apollo1: zwracam uwagę, że podając fałszywe informacje, nawet na forum, naruszasz art. 39 ustawy. Chcesz reklamować jaką swoją beznadzieją spółkę to sobie reklamuj, ale nie spamuj WEEDO kłamliwymi postami!
Dnia 2015-09-17 o godz. 12:03 ~investor napisał(a): > apollo1: > zwracam uwagę, że podając fałszywe informacje, nawet na forum, naruszasz art. 39 ustawy. > Chcesz reklamować jaką swoją beznadzieją spółkę to sobie reklamuj, ale nie spamuj WEEDO kłamliwymi postami! > > Jako inwestorzy sobie tego NIE ŻYCZYMY!
Kłamliwe posty? Musisz cofnąć się do podstawowej edukacji . Wiesz w ogóle co to jest fałszywa informacja?
Apollo1 spokojnie połowa sprzedaży to moja tak sobie dla rozruszania ale nie chce spadać a myślałem że jeszcze ktoś będzie wyrzucał ale nikt się nie kwapi taniej