Dnia 2015-08-25 o godz. 17:15 toujours napisał(a): > nie zapominajmy, że 25 września dywidenda, całkiem ładna na tle pozostałych spółek gpw > myślę, że szykuje się ciekawy miesiąc
niestety przy takim szerokim i całkowitym zniechęceniu do rynku akcji po czarnym poniedziałku po odcięciu dywidendy pewnie zaliczymy zejście w okolice 2,8. W tej chwili na fundamenty nikt nie patrzy. Muszą opaść emocje. A to potrwa