troche niektorzy odlecieli w fantazji i swoich wyobrazeniach a raczej nadziejach ;)
7mln to dobry wynik i nie ma co plakac! 2015 bedzie b dobry i do 4 zl do konca roku dojedziemy ale,,,,, teraz solidna korekta ;) tak jak zakladalem ;) baltazar potwierdzi ;)
uważam podobnie , wydarzenie jednorazowe w 2014 podniosło baze i dzisiejsze oczekiwania były mocno na wyrost a reakcja na kursie przereagowana bardzo mocno
Dzisiejsza reakcja to akcjonariusze którzy weszli po wynikach za Q1 i nawet nie zerknęli na ubiegłoroczne wyniki i ich źródło… :-) Ech gdyby tak chwilowo do 3 zł zeszło to bym dokupił.
a dlatego ze nie bylo ZADNEJ korekty, papier na technicznym jest PRZEGRZANY korekta musiala nastapic!
nie zmienia to jednak faktu ze spolka przepieknie sie rozwija i bedzie rosla w najblizszych latach stale, oczywiscie patrzac dlugoterminowo,,, bo korekty byly sa i beda ;) czasem dlugie i glebokie ;)
Przecież to było do przewidzenia. Kto mądry częściowo się skrócił i dokupi w okolicach 3zł na tę chwilę tam kurs zmierza! Za dużo optymizmu było na forum więc logiczne było ubieranie leszczy!
oczywiscie! wskazniki byly CZERWONE z gorąca ;) niby jak to mialo rosnac? pod co ? musialy by wyniki byc z 12mln zeby dalej pojechalo! dzis moga byz rekordowe obroty i to na czarnej swiecy,,, na ldugo zjezdzmy nizej, na dlugo 3zl ? ja mysle ze moze byc i 2,8,,, ale moze sie myle ;)