daro takie jak w piątek spadnie z 3,32 do 3,32. Za ten rok zysk powinien być nieco wyższy niż w 2014. Pewnie żadnej akwizycji na przyszły rok nie planują, bo zarząd zaabsorbowany relokacją fabryki do strefy ekonomicznej. Więc za 2015 znowu pewnie dostaniemy z 27-30 gr dywidendy. w 3 lata uzbieram 30% dywidendy. To chyba niezła stopa zwrotu?
Takie spadanie to nie spadanie. Kurs ruszy jak pojawi się jakieś grubsze info (sprzedaż nieruchomości, akwizycja, inwestor branżowy). Póki co spijamy 9% dywidendy i spokojnie sobie czekamy.