Tak się składa, że też mam 150 tys. akcji kupowane po 0,09 zł. Mimo wszystko uważam, że jest szansa, że znajdzie się inwestor, który przejmie nowoczesne laboratorium i wyprowadzi EUI na prostą. Tylko czy istnieje szansa dla drobnych akcjonariuszy czy będzie to już poza giełdą ?
Gdyby jednak znalazł się inwestor skłonny przejąć spółkę z pomysłem na jej rozwój, to perspektywy wzrostu kursu EUI (gdyby spółka została na GPW) mogłyby zadziwić tych, którzy postawili już definitywnie krzyżyk na EUIMPLANT.
Ha ha ... dobre wątki kabaretowe ... spółka typowa na wyłudzenie kasy unijnej itp dopłat - tak się pruje kasę w Unii Jewropejskiej ... wydmuszka. Nagrody jakieś dostali podpompowali infa zerżnęli kasę z akcji ... zarząd kasę zgarnął uwaga za : "zarządzanie"i w nogi. Białoruś się chowa z tym co się dzieje w polsce (piszę małą literą bo to o polsce co to " h..'j d...pa i kamieni kupa" jak to określiła łajza skończona z Partii Oszustów.
Partia oszustów i mącicieli rządziła Polską w latach 2005-2007 i chciała wybudować tzw. IV RP. Skończyło się na śmietniku historii. Wracając do EUI to chyba chłopski filozofie nie sądzisz, że supernowoczesne laboratorium będzie stało ppuste przez następne lata i niszczało ?