• Steam Autor: ~84Felek [89.65.226.*]
    http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=90498
  • Re: Steam Autor: ~kebab [80.51.74.*]
    aktywnych kont przekroczyła już 125 mln.
    Wiele gier i usług chwali się wysokimi wynikami w tej kategorii, ale większość podaje łączną liczbę użytkowników, wliczając w to tych, którzy od dawna już nie korzystają z usługi. W tym przypadku liczba 125 milionów jest imponująca, gdyż Valve poprzez „aktywne konta” rozumie te, do których zalogowano się przynajmniej raz w ciągu ostatniego miesiąca.
    Spore wrażenie robi także tempo wzrostu popularności Steam. Pułap 75 mln aktywnych kont przekroczono bowiem w styczniu zeszłego roku, a 100 mln we wrześniu. Jak widać usługa wciąż rozwija się bardzo dynamicznie, co nie dziwi, biorąc pod uwagę jak wiele nowych funkcji wprowadzono do niej w zeszłym roku. Valve dodało m.in. streaming, możliwość sprzedawania muzyki oraz system kuratorów.
    Ponadto poinformowano, że obecnie w katalogu Steam można znaleźć ponad 4500 gier, a użytkownicy opracowali do nich 450 mln różnego rodzaju materiałów.
  • Re: Steam Autor: ~84Felek [89.65.226.*]
    Nie wiem dokładnie w jaki sposób steam buduje ranking ale każdy ruch gry w górę oznacza sprzedaż. Wystarczy policzyć skoki AR.
  • Re: Steam dla przpomnienia Autor: ~kebab [80.51.74.*]
    Premiera Afterfall Reconquest Ep I na Steam
    2015-02-09 10:35
    A A+ A+

    W nawiązaniu do raportu nr 1/2015 Zarząd Nicolas Games S.A. informuje, że premiera pełnej wersji Afterfall Reconquest Ep I na platformie Steam została wyznaczona na dzień 19 lutego 2015 r. 

    Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Sytemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect
[x]
NICOGAMES 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.