• Dobre wieści Autor: ~Sabre [46.113.207.*]
    Kto wie o jaki dokładnie podatek chodzi?

    "Pierwszy sukces, który może być inspirującym przykładem, to cofnięcie niekorzystnego podatku nałożonego w Chinach na wrocławską Selenę. Podatek ten, z którego zwolnione były miejscowe firmy, praktycznie pozbawiał ją konkurencyjności na tym rynku. Po żmudnych i długich mediacjach i negocjacjach, w które zaangażowała się strona polska (w tym nawet osobiście prezydent Bronisław Komorowski), udało się ten podatek cofnąć."

    http://www.obserwatorfinansowy.pl/tematyka/makroekonomia/polska-chiny-siedem-asymetrii/
  • Re: Dobre wieści Autor: ~aaaa [141.189.205.*]
    Tak jak pisałem 11.01 będzie dobrze a nawet bardzo dobrze. 17plz miniete teraz czas na 2x moim zdaniem jaknajbardziej realne w tym tygodniu.
    Pozdrawiam
  • Re: Dobre wieści Autor: ~quentin3 [83.22.241.*]
    Dnia 2015-02-09 o godz. 08:34 ~aaaa napisał(a):
    > Tak jak pisałem 11.01 będzie dobrze a nawet bardzo dobrze. 17plz miniete teraz czas na 2x moim zdaniem jaknajbardziej realne w tym tygodniu.
    > Pozdrawiam

    Jutro 19.00zeta i to nie koniec.
    Znacznie zwiększyły sie obroty.
    to też daje nowy wymiar i optymizm.
[x]
SELENAFM -1,06% 37,40 2025-11-27 16:28:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.