do piątku to tu nie będą czekać, ja stawiam na jutro że zaliczy 49gr, tu jest chmara ubranych wystraszonych leszczy , po wyżej 2 czy 1zł. a do tego jeszcze sternik który zasypuje , jak ktoś próbuje podbierać wyżej .
50 gr nigdy perla nie zobaczy a wy tym bardziej heeheheheeh, w tym i nastepnym tyg kilka bialych swiec !!!!!!!! i rura na 1,2 minimum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hehhehehe
Pogodzić sie ze strata ciezko,ale wiedz dziecino ze 1,2. To ty tu jeszcze długo długo niezobaczysz. O takich świecach nie Jeden juz myślał. Przy 2. 1,5. 1. 0,80. 0,60. Teraz tylko. 0,20 -030. I wtedy możesz myślec o Swiecy......,