• CDE!!!!!!!!!!! Autor: ~Rafał [95.49.88.*]
    Spółka po korekcie i konsolidacji, w piątek ok 16 nastąpiło wybicie górą z formacji klina bocznego. Zasięg wzrostów, to na dziś 100% albo nawet więcej. Jeśli kurs osiągnie w najbliższych dniach 2 zł, a wiele na to wskazuje, to będzie to silny sygnał kupna i możemy szybko potem osiągnąć nawet 5 zł. Na razie mieliśmy wybicie z klina a teraz spółka na dużym wolumenie konsoliduje się w przedziale 1,3-1,4. Pewnie nawet już dziś pojedziemy dalej na północ. Radzę przyglądać się spółce nie zaszkodzi też trochę dobrać ;)

    http://vlep.pl/d86v5o.png
  • Re: CDE!!!!!!!!!!! Autor: ~aaa [88.199.25.*]
    Łykają, pewnie ktoś grubszy wchodzi
  • Re: CDE!!!!!!!!!!! Autor: ~Rafał [95.49.88.*]
    Tak to wygląda
[x]
ELEMENTAL 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.