Pamiętacie spadek niskimi obrotami na 0.2 zł, wtedy już każdy myślał że to koniec wszystkiego. A tutaj niespełna miesiąc później zaatakowało nowe szczyty. Przed nami jedna z najważniejszych informacji, zresztą prezes chyba nie zaryzykuje pojawienia się na walnym bez wysmarowania czegoś bombowego nt kredytu i przy tej wycenie na giełdzie. Dlatego osobiście trzymam, w ogóle na forum zerowy ruch się zrobił co jest pozytywnym sygnałem. Niemniej jednak sytuacja na kursie nie wygląda za ciekawie ale jako dystrybucję to ja tego na pewno nie nazwę i liczę że jak odświeżę ten post najdalej za miesiąc to 0.5... przynajmniej się pojawi
Dnia 2014-07-02 o godz. 22:06 ~xxl napisał(a): > przed odpałem na 0,20 ? wielonick wstydzisz się ostatniego nicka ? czy brak ci jaj ? ODPAŁ LADA CHWILA !!!
Kurs przebił dzisiaj linię trendu wzrostowego, poprowadzoną po minimach z 11.12.2012 i 10.10.2013 według cen zamknięcia. Nie jest to jeszcze sygnał przesądzający dalszy kierunek, w wspomnianych datach w ciągu dnia też był poniżej linii. Ale jak linia zostanie przełamana na zamknięciu, trzeba się liczyć z dalszymi spadkami. Możliwy jest również drugi wariant, jak to w AT, czyli odbicie od linii trendu i wzrosty. Nie musi to oczywiście nastąpić dzisiaj. Gdyby tak się stało, na MACD i RSI wytworzy się ponownie pozytywna dywergencja. Na kilku najbliższych sesjach sytuacja powinna się wyjaśnić.
polecam Agrome. Będzie można dużo wyciągnąć. Spółka wychodzi na prostą co będzie widać w raporcie za II kw. Przyjżyjcie się, poczytajcie, zadzwońcie do firmy i zobaczycie, że warto!!!!