• WITAM WSZYSTKICH AKCJONARIUSZY Autor: ~FELEK [79.184.12.*]
    NIE ZNAM TEJ SPÓŁKI ,CZY MOŻECIE MI POWIEDZIEĆ CO SIĘ WYDARZYŁO ŻE KURS W CIĄGU 5 MIESIĘCY POSZYBOWAŁ Z 3ZŁ. NA 30ZŁ. CZY TUTAJ BYŁO JAKIEŚ SCALENIE?
    PZDR. AKCJONARIAT
  • Re: WITAM WSZYSTKICH AKCJONARIUSZY Autor: ~ktoś [46.112.121.*]
    witaj
    coś się szykuje
    napewno dno uklepane
    myślę ,że ruszamy na północ wreszcie
    pozdrawiam
  • Re: WITAM WSZYSTKICH AKCJONARIUSZY Autor: ~ktoś [46.112.121.*]
    do 12,16 pln arkusz prawie pusty
    jedno pociągnięcie i widełki
    ja czekam na 20 conajmniej
  • Re: WITAM WSZYSTKICH AKCJONARIUSZY Autor: ~ktoś [46.112.121.*]
    atak rozpoczęty
    zassal sobie 600
    jak zassa 1000 to górne widelki
  • Re: WITAM WSZYSTKICH AKCJONARIUSZY Autor: ~tgg [89.76.220.*]
    po co naganiasz jak żydowska przekupka na bazarze???

    na razie spadamy . wiadomo że będzie spora emisja. kurs
    jest - i niestety może wciąż być - pod presją dużych akcjonariuszy
    którzy ustawiając odpowiednio niski kurs na rynku, zaklepują sobie
    korzystną cenę nowej emisji.

    czy masz inne teorie?? bo na razie to słyszę tylko bełkot niepoparty ŻADNYM myśleniem
  • Re: WITAM WSZYSTKICH AKCJONARIUSZY Autor: ~eva [62.133.157.*]
    Z tego co wiem to wczoraj było wza na którym decyzje dot. emisji zostały podjęte więc dłuższe wstrzymywanie przez dużych już się skończy.
    Teraz wzrosty.
  • Re: WITAM WSZYSTKICH AKCJONARIUSZY Autor: ~eva [62.133.157.*]
    A "ktoś" ma rację w arkuszu zleceń od 16 zł zaczynają się dopiero większe volumeny.
  • Re: WITAM WSZYSTKICH AKCJONARIUSZY Autor: ~ktoś [46.112.121.*]
    Dnia 2014-06-24 o godz. 10:51 ~tgg napisał(a):
    > po co naganiasz jak żydowska przekupka na bazarze???
    >
    > na razie spadamy . wiadomo że będzie spora emisja. kurs
    > jest - i niestety może wciąż być - pod presją dużych akcjonariuszy
    > którzy ustawiając odpowiednio niski kurs na rynku, zaklepują sobie
    > korzystną cenę nowej emisji.
    >
    > czy masz inne teorie?? bo na razie to słyszę tylko bełkot niepoparty
    > ŻADNYM myśleniem
    NIE NAZYWAJ MNIE ŻYDEM POMIOCIE PIJANEGO OCA I PIJANEJ MATKI-NIE CHCESZ TO NIE KUPUJ -SSAK UNITED WIESNIAKU-NIE DO GOŁODUPCÓW BYŁ TEN POST-tutaj musisz miec na ten czas minimum 15 zeta żeby jedna sztukę zakupić,ślepy chyba jesteś jeśli nie widzisz ,że nie zaczyna się "delikatne branie"
  • gwoli przypomnienia-ale o to tutaj chodzi ,cały czas to obowiązuje Autor: ~ktoś [46.112.121.*]
    A A+ A+
    Notowany na NewConnect Braster planuje, by jesienią 2014 r. dokonać podniesienia kapitału zakładowego i przeprowadzić publiczną ofertę akcji połączoną z przeniesieniem notowań na główny rynek GPW - poinformował PAP Krzysztof Pawelczyk, prezes spółki.

    "Jesienią planujemy ponownie podnieść kapitał zakładowy i zaoferować nowe akcje w ofercie publicznej. Będzie to połączone z przeniesieniem notowań Brastera na główny rynek GPW. Jest jeszcze za wcześniej, by określić wartość tej emisji. Będzie ona uzależniona od zakresu działań do podjęcia przez spółkę wynikających z właśnie budowanej strategii" - powiedział w rozmowie z PAP Pawelczyk.

    "W czerwcu chcemy ogłosić strategię rozwoju na lata 2014-2018" - dodał.

    Braster został powołany w 2008 r. w celu przeprowadzenia badań przemysłowych mających na celu opracowanie i przygotowanie do seryjnej produkcji medycznego testera termograficznego, przeznaczonego do wczesnego wykrywania patologii piersi, w szczególności raka piersi (Tester Braster). Spółka nie generowała dotychczas przychodów ze sprzedaży.

    Od grudnia 2012 r. Braster jest notowany na NewConnect.

    W czwartek Braster zakończył budowanie księgi popytu w ramach nowej emisji akcji (subskrypcji prywatnej akcji serii E). Rada nadzorcza spółki zaakceptowała rekomendowane przez zarząd parametry emisji 500 tys. akcji po cenie 13 zł. Tym samym wartość emisji wyniesie 6,5 mln zł. Akcje serii E nie są objęte lock-up'em.

    Spółka deklaruje, że przeznaczy pozyskane środki na dalszy rozwój Testera (m.in. algorytmu interpretacji wyników); prowadzenie prac badawczo-rozwojowo związanych ze zwiększeniem ergonomii pracy z wykorzystaniem Testera (np. skrócenie czasu badania termograficznego); przygotowanie i rozpoczęcie procesu inwestycyjnego zmierzającego do komercjalizacji urządzenia.

    "W pierwszej kolejności chcemy wprowadzić Tester Braster do komercyjnej sprzedaży w kanale profesjonalnym, czyli medycznym. W drugiej planujemy skierować produkt do gospodarstw domowych" - powiedział.

    "Pierwszych przychodów ze sprzedaży można się spodziewać nie wcześniej niż na przełomie 2016 i 2017 r." - dodał.

    Pawelczyk poinformował, że Braster poszukuje również partnerów, którzy poprowadzą komercjalizację produktu na rynkach zagranicznych.

    "Wiele form współpracy jest możliwych: od podstawowej umowy dystrybucyjnej, aż po zaangażowanie kapitałowe w spółkę" - powiedział.

    Na początku kwietnia Braster podpisał umowę z firmą CMC Consulting. Na jej podstawie CMC weźmie udział w opracowaniu strategii rozwoju spółki na lata 2014-2018 zakładającej komercjalizację urządzenia Tester Braster na rynku globalnym.

    Spółka podała, że w oparciu o przygotowaną strategię, CMC Consulting przeprowadzi analizę oraz poszukiwanie potencjalnych partnerów biznesowych, posiadających doświadczenie i know-how w zakresie wprowadzania produktów medycznych na rynek globalny. Zakończenie tego etapu powinno nastąpić w IV kwartale 2014 r. (PAP)

    mj/ osz/
  • Ogłoszenie strategii Autor: ~mecco [37.209.157.*]
    Przynajmniej co do strategii to termin ma być dotrzymany. Info z ostatniej godziny:
    "Termin publikacji ogłoszenia strategii w II kwartale br. zostanie dotrzymany i strategia zostanie podana do publicznej wiadomości wszystkich Inwestorów."
    Ciekawe co będzie zawierać. Miejmy nadzieję, że coś więcej od tego co powiedział już Prezes.
  • Re: Ogłoszenie strategii Autor: ~ktoś [46.112.121.*]
    ja tam myślę,że będzie "Pozytyw"
    nie sypią ,tylko delikatnie skupują
    500kilo po 13 zeta to raczej ten tgg nie kupował
    pozdrawiam
    niżej 20stu nie oddaję :)
  • Re: Ogłoszenie strategii Autor: brando25 [89.72.22.*]
    PONIŻEJ 25 NIE ODDAM BRAŁEM PO 22 ZŁ
  • Re: Ogłoszenie strategii Autor: ~mg [81.18.207.*]
    Trzeba było brać OPENNET, tam przynajmniej byś zarobił
  • ave Wieczerzak Autor: ~mafiakolesizPZU [89.231.107.*]
    syfilis
[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.