• dywidenda Autor: ~bix [178.36.63.*]
    Spółka rozwija się w tempie zapierającym dech w piersiach. Perspektywy świetlane, bo jak wypuszczą obligacje to będą kolejne pakiety wierzytelności. Ale ten brak płynności to sprzedaż po coraz niższym kursie. Dywidenda rozwiązałaby problem.
  • Re: dywidenda Autor: ~bix [178.36.155.*]
    Ale w najbliższym czasie dywidendy nie będzie :(
[x]
BEST -1,41% 35,00 2026-06-19 15:38:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.