CZWARTEK, 13 LUTEGO
*- Spółka BRASTER SA przedstawi plany rozwojowe. Podczas konferencji omówiony zostanie Raport Badania Klinicznego dotyczący kontaktowej termografii obrazowej. (9.30)
Powinien to zrobić w obecności naukowców lekarzy i kobiet!!!
Najlepiej ze stowarzyszenia Amazonek
Wtedy będzie up
Jeśli zrobi to sam to zmarnuje naszą kasę!
Zastanawiam dięjakie będą wyniki
Jeśli do kitu albo niepewne, to obowiązkiem Prezesa jest minimalizowanie strat i ocena jak można ulepszyć algorytm oceny by uzyskać lepszy produkt
W tym scenariuszu nie ogłasza się, że będą wyniki i nie organizuje się konferencji prasowej,
Z tego wynika, że wyniki są :)))
dlaczego nie ma zadnych informacji dotyczacych miejsca konferencji oraz ewentualnej transmisji live?spolce nie zalezy na zainteresowaniu akcjonariuszy?