• Konferencja Prasowa Autor: ~Braster [95.51.229.*]
    http://biznes.pap.pl/pl/news/all/info/926769,przewidywane-najwazniejsze-wydarzenia-gospodarcze-11-ii---13-ii

    CZWARTEK, 13 LUTEGO
    *- Spółka BRASTER SA przedstawi plany rozwojowe. Podczas konferencji omówiony zostanie Raport Badania Klinicznego dotyczący kontaktowej termografii obrazowej. (9.30)
  • Re: Konferencja Prasowa Autor: ~Braster [95.51.229.*]
    Być może dzisiaj nie będzie komunikatu. Skoro jutro ma być konferencja, to zapewne podadzą EBI z rana, jak się z nim sami zapoznają i potem omówienie.
  • Re: Konferencja Prasowa Autor: ~Mis [46.76.80.*]
    Powinien to zrobić w obecności naukowców lekarzy i kobiet!!!
    Najlepiej ze stowarzyszenia Amazonek
    Wtedy będzie up
    Jeśli zrobi to sam to zmarnuje naszą kasę!
  • Re: Konferencja Prasowa Autor: ~Miss [46.76.80.*]
    Zastanawiam dięjakie będą wyniki
    Jeśli do kitu albo niepewne, to obowiązkiem Prezesa jest minimalizowanie strat i ocena jak można ulepszyć algorytm oceny by uzyskać lepszy produkt
    W tym scenariuszu nie ogłasza się, że będą wyniki i nie organizuje się konferencji prasowej,
    Z tego wynika, że wyniki są :)))
  • Re: Konferencja Prasowa Autor: ~yyy [79.110.192.*]
    dlaczego nie ma zadnych informacji dotyczacych miejsca konferencji oraz ewentualnej transmisji live?spolce nie zalezy na zainteresowaniu akcjonariuszy?
  • Re: Konferencja Prasowa Autor: ~Braster [95.51.229.*]
    Trzeba czekać na sprawozdanie z konferencji i komunikat EBI.
  • Re: Konferencja Prasowa Autor: ~yzy [46.76.2.*]
    no jak to nie ma - Hotel Polonia Palace, Sala Londyn... wystarczy zapytać ;-)
[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.