jego sposob rozgrywania jest non stop taki sam,otoz:
wystwai zlecenia po 5/2/1,5k akcji kolo siebie ,anstepnie szybko sie zbeira jak widzi ze nikt nie sypie czy/badz zbiera i kurs syzbuje,badz spada ponizej tych zlecen i tak trzeba sie ustawiac!
Mocno przeceniona spolka!!!!
eps rewelacja,c/z jeszcze lepiej spolak ma co odbraic,dywidenda okolice 3/3,5zl netto?!
W ubeiglym roku tutaj bylemprzed dywidenda zorbili harakiri do 70,5zl dzis widze wyzbierane co sie dalo,i czas kupowac ofe zwieszyly swoje zaaangazoanie i taki ing np o ponad 150mln! zbieral mocno reszta takze,wiec jezlei chca miec dobry wynik na czerwiec czas ucieka.
Musi byc popyt,i obrot inaczej nic nie zrobia blokujac kurs,albo chcac zebrac jak najwecej do dywdiendy,ale to im sie nie oplaca bo kto pozniej w czerwcu to kupi???
zapewne kazdy wie,ja takze,tylko sposob dzialania-> obserwuje ta spolke odkad ja w ubieglym roku kupilem nr 1 obok energii z energetycznych w zeszlym roku zarobielm przed div,i w tym roku takze mam zamiar stad dokupowanie po cenach z osatniego tygodnia.
Widze jak to jest rozgrywane,i od ubieglego roku non stop w tens am sposob:
-wystawiane zlecenia po 5/2/1k i suwany po czym wyprz,albo zakup proste!
W ubieglym roku OFE dokupily za ponad 200mln akcje ceza ,to tzreba rozegrac w takimi obrotami i bez wzrostow nikt nie kupi!
I aby jak anjszybciej rosl ,do dywiedndy czyli czerwiec 2014,wubieglym roku przed div spadl do ceny 70,8 zl a pzoneij na 92zl urosl tylko ze to bylo po spadku wczesniej z 97zl,teraz widze to zupelnie na odwrot wtedy byl czas przez dywidenda na zkup i psrzedaz po 90-92zl dzis jest analogiczna sytuacja!
I odwrocenie dlugoterminowego trendu spadkowego ktory ceza juz od ponad 2lat za CEZem podaza!
No z tą dywidenda to jest zagrywka swoim potrącają 5% pozostałym mimo ze wiedzą ze mieszkamy w Unii zapieprzyli 35% jawna dyskryminacja i chchsztaplerstwo,cwaniactwo,moze by to jakos zaskarrzyć.
mnie potrącono 5 %, w zeszłym roku otrzymałem na konto na 1 akcję 6,40 zł dywidendy. Rachunek maklerski w multibanku. Jakie macie prognozy co do dywidendy w tym roku ??? darzą 40 koron ???