• jak walne Autor: ~mp [89.229.73.*]
    jw
  • Re: jak walne Autor: ~pepe [78.131.193.*]
    jest ok. będzie komunikat.
  • Re: jak walne Autor: ~jazzy [93.159.190.*]
    Wszystkie uchwały zostały podjęte jednomyślnie. Spółka ma zielone światło aby zarejestrowac juz dokonaną emisję akcji serii E, a następnie może przeporwadzić emisję na konwersję 12 % w Ndelu oraz pozyskania kapitału na zakup 40% NDELA. Kolejna emisja będzie dokonana po cenie znacznie wyższej niz 38 groszy, choć najprawdopodobniej obejmować ją będą te same instytucje finansowe które objeły akcje serii E.

    Moim zdaniem, mając na uwadze dotychczasową sprawność działania Vedii, to czy uda się przejąć 100% Ndela powinno się wyjaśnić najpóźniej do końca kwietnia.
  • Re: jak walne Autor: ~zenek [31.182.166.*]
    Czy wyniki za 4 kwartał będą już konsolidowane w wysokości 60% Ndela, jeśli nie to w którym raporcie można się tego spodziewać ?
  • Re: jak walne Autor: ~jazzy [93.159.190.*]
    Formalnie udziały NDELA staną się własnością spółki dopiero po dokonaniu emisji w ramach upoważnienia zarządu (kapitał docelowy). Tutaj decydującym czynnikiem jest proces rejestracji uchwał w Sądzie. Zbliża się koniec roku i trudniej w KRS o natychmiastowa rejestracje. Jeżeli podjęte dzisiaj uchwały zostaną zarejestrowane jeszcze w grudniu, to sądze że w IQ już dojdzie do nabycia udziałów w NDEL i od IQ moga być te wyniki już konsolidowane z uwzględnieniem dodatkowych %.

    Nie liczyłbym że nastapi to juz w raporcie za IVQ.
  • Re: jak walne Autor: ~no [195.116.183.*]
    http://pclab.pl/art54969.html
  • Re: jak walne Autor: ~swój [193.239.37.*]
    Dnia 2013-12-04 o godz. 15:18 ~no napisał(a):
    > http://pclab.pl/art54969.html
    a to na plus czy minus dla Vedii bo nie wiem jak ci odpowiedzieć:)
[x]
VEDIA 0,00% 0,04 2018-05-18 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.