• OSTATNIE OSTRZEŻENIE Autor: ~Młot Thora [178.219.24.*]
    jest to moje ostrzeżenie, pisze po to żeby później ktoś nie mówił że nie ostrzegałem.
    Ta spółka jest mocno przewartościowana, i jedyny słuszny kierunek dla kursu to obcenie południe. Nie będę się tu już więcej udzielał bo robię to bezinteresownie.
    Nie oczekujcie odemnie że powiem wam kiedy spółka zaliczy dno. Ale niewątpliwie potencjał wzrostowy został już wyczerpany i jedyne czego należy się spodziewać to ruchy w bok i w dół.
    Nie jest to spółka, ale już sporo leszczy się napchało i żeby okręt mógł popłynąć dalej to wcześniej trzeba strzepać leszcza z pokładu. Poprzednia próba zejścia na 270 nie zrobiła spodziewanego spustoszenia więc pora na kolejne uderzenie
  • Re: OSTATNIE OSTRZEŻENIE Autor: ~arczi [46.238.202.*]
    ty idz do lekarza i daj sobie spokoj
  • Re: OSTATNIE OSTRZEŻENIE Autor: ~Młot Thora [46.238.202.*]
    przepraszam za moje sugestie i komentarze przenosze sie na inna spolke
  • Re: OSTATNIE OSTRZEŻENIE Autor: ~Młot Thora [178.219.24.*]
    Dnia 2013-09-16 o godz. 13:34 ~Młot Thora( IP 46.238.202.*) napisał(a):
    > przepraszam za moje sugestie i komentarze przenosze sie na
    > inna spolke


    Niestety podszczuwaczu ale masz inne IP niż ja moje to
    Młot Thora [178.219.24.*]

    kupuj dalej balona powdzenia
[x]
INTEGERPL 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.