1 rezultaty za q2 tragiczne .. spdki yty reve i gp - taki startap powinien rosnac 50%
2. dofinasowania ok , ale to nic nie zminia.. trzeba je potrafic wykorzystac , czyli zbudowac produkty ktore kupi rynek.. a tego firma nie potrafi .. widac to po wynikach.
3. boddie.. jest bez szans na konkurencyjnym rynku , a zarzad zamiast "przemodelowac calkowicie tan projekt" i szukac niszy rynkowej , zamierza inwestowac = topic pieniadze inwestorow w projekcie ktory skazany jest na porazke.
4. zarzad nie rozumie znaczenia wynikow finansowych poza tym nie zwaza na inwestorow
..kadzy kto zainwestowal w spolke (oprocz spekulanta z rady nadzorczej )starcil.
potrzebuje oswiecenia ..kto jeszcze zaufalby i powiezyl pieniadze psf?
Freefrog a po co Ty tu siedzisz?
udzielasz si e mocno i na FAcebooku i nie wiem czy kibicujesz PSF czy spekulujesz na nim czy celem Twoim jest zwalenie ceny i zniechęcenie i tak już zniechęconych inwestrów?
Come on o co Ci chodzi?
Bardzo jesteś zaangażowany?
prosba o jakies merytoryczne argumenty a nie ataki personalne.
startup powinien rosnac dd....a spadek, powazne problemy z pomyslem na biznes i zarzadzaniem, do tego naklada sie transfer informacji poufnych i spekulacje czlonak rady nadzorczej. zadnych nowych kontraktow.. tylko ciagle inwestycje w projekty "w lesie"
jesli to "spoldzielnia" to rynek powinien o tym wiedziec, inwestorzy powinny byc ostrzegani - a na to niestety wyglada, bo jak inaczej nazwac firme ktorej akcje spadaja 70% ? ..lepiej juz chyba sektor budowlany wyglada na jaj tle.
jak psf chce motywowac swoich pracownikow? ..opowiadajac , ze kazdy kto zainwestowal w to przesiewziecie starcil ?
widzę tylko że ich los nie jest co obojętny
mniemam że albo zainwestowałeś i jesteś wściekły albo
grasz na spadek ceny, bo tak to wygląda
ten spadek ceny jest symptomatyczny, każdy poyt gwałtownie zasypywany - to nie wygląda na pompowanie tylko albo dołowanie albo ktoś się wysypuje
chociaż jakbym miał sie wysypać to wolałbym wysoko a oni to mogli - akcje miała mała grupa - mogli podpompwać bo przy tych wynikach , pomysłach i dotacjach mogli
PR mają niezły tylko jakaś gnida wywala
ogólnie idioci!