Oczywiscie gdy jest wiekszy ruch od 80 do 100 tys. to fenomen na tej spolce i to oznacza wychodzic jak najszybciej
i czekac ze 2 moze 3 miesiace az sie znowu bedzie mielic bez zadnej liczby obrotow zwykle od 200 sztuk do 5000 i jak juz spadnie do 1zl to kupowac pomalenku zebrac przez miesiadz te kilka tys. i czekac i tak wkolko i to zdaje egzamin
Wczoraj sprzedalem po najwyzszych cenach i od poniedzialku czekam az bedzie spadac do 1 zl.
Czy madrze kombinuje?
Juz dzialam od roku
Teraz sie przerzuce na petrolka bo tam ponoc juz tanio
Tutaj jeszcze wiele jest niezdyskontowane, umowy z Selgross, Jeronimo, Biedronka czyli jednymi z największych sieci w Polsce, nowe modele smarfonów zresztą bardzo ciekawe i dobrze wykonane, czekamy tylko na oficjalne ceny, wcale się nie zdziwię, jak będą hitami w swoim przedziale cenowym.
W 2008r przy stratach rocznych 6 mln zł momentami kosztowała więcej jak dziś, cena maksymalna wynosiła prawie 35 zł, a perspektywy z tamtego okresu i dzisiejszego przemawiają na korzyść obecnym.
Więc wiemy w którym kierunku przynajmniej kurs będzie zmierzać, do tamtych cen raczej nie dojdzie, ale trend wzrostowy powinien być utrzymany.
Wszystko jest tak dynamiczne ze sie nie spodziewalem ze tak szybko spadnie do cen mnie interesujacych.Od poniedzialku kupuje.Ostroznie bez emocji,bo i po co.
Petro jeszcze za drogie.A ta malenka perelka moze dac zarobic znowu.Tak w zyciu sie nie zdarza.Gdy porownam dynamike zysku w ostatnim czasie takich spolek jak mni czy innych do tfone to ta ostatnia zasluguje na wyzsze wyceny.Niestety nerwowosc z powody braku pieniedzy wsrod inwestorow i z powodu m.in.slabej plynnosci oddzialywuje na malenkich posiadaczy i nie tylko bo Ci ktorzy maja ponad 50 kg (a wystarczy 2 takich) doprowadza do spadku rzędu 25% .Miejmy nadzieje ze sie nie pomylę.Kupą mości Panowie.