Zwracam się z prośba do akcjonariuszy będących w dzisiejszym dniu na WZA o uchylenie rąbka tajemnicy mój mail , jorgen1510@wp.pl , z góry dziękuje i Pozdrawiam.
bo tak w ogóle to nikt nie był na walnym, goście jajca sobie robią a wy im maile podajecie, mogę wam wysłać fote z walnego posiedzenia, tylko napiszcie czy z rannego czy popołudniowego, hihihaha, dobre piwko