• WZA Autor: ~jorgenn [178.43.193.*]
    Zwracam się z prośba do akcjonariuszy będących w dzisiejszym dniu na WZA o uchylenie rąbka tajemnicy mój mail , jorgen1510@wp.pl , z góry dziękuje i Pozdrawiam.
  • Re: WZA Autor: ~asap [77.222.255.*]
    ja tez proszę

    asap22@interia.pl
  • Re: WZA Autor: ~spekulant 1973 [178.42.192.*]
    proszę nie poniżajcie się
  • Re: WZA Autor: ~sonny red [83.31.146.*]
    bo tak w ogóle to nikt nie był na walnym, goście jajca sobie robią a wy im maile podajecie, mogę wam wysłać fote z walnego posiedzenia, tylko napiszcie czy z rannego czy popołudniowego, hihihaha, dobre piwko
[x]
DEPEND -4,00% 0,24 2015-03-02 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.