pokaż kolego jakies konkretne info że wracamy na ciągłe?? Krzychu co z Tobą nie odzywasz już sie dłuższą chwile powoli zaczynam sie niepokoić, daj znac że wszystko ok
Jestem Mirek jestem dzięki za pamięć . Jestem ale już bez akcji uznałem że po podniesieniu ceny przez Wygrysa jestem do przodu całe 17 groszy na każdej akcji :( ale lepiej sprzedać teraz bo po prostu są ciekawsze tematy na giełdzie która uważam że będzie rosnąca a permedia póki co niekoniecznie . Zysku z tej inwestycji tyle co kot napłakał ale przynajmniej odzyskałem swoje pieniądze . Obawiam się po prostu że Wygrys nie podniesie już ceny a boksowanie się z głównym akcjonariuszem o wyższą cenę wezwania zwykle trwa dość długo . Życzę byście tutaj wywalczyli sensowniejszą cenę sprzedaży a najlepiej żeby Wygrys tylko straszył wycofaniem a kupiwszy pożądaną ilość papieru spółkę zostawił na parkiecie . Będę wpadał czasem na wątek . Pozdrawiam i powodzenia !
I co dalej Panowie i Panie??:) jutro ostatni dzien zapisów, kto nie oddał??? http://www.youtube.com/watch?v=6_-Jqxt1-As .............dla rozluznienia:))))))))))