wielkie odkrycie :)
myślę, że kluczową sprawą jest na ile ruskie wyceniają zchp? myślisz, że można jeszcze dobierać? jak dla mnie trochę się już to napompowało.
pytanko od razu strzelę. kiedy dywidenda?
szacunek.
AT jest odpowiedzią na wiele pytań, ale są takie sytuacje jak ta, mini inwestorzy uznali że już nie urośnie i oddają po 20,50, a szykuje się tutaj atak na 24-26zł w krótkim czasie
może ja się mało znam, ale wykres to raczej mi podpowiada, że jak jest taka rakieta w krótkim czasie (z 15 na 20,5 - w ciągu, 3 tygodni) to wiele inwestorów tylko trzyma pod palcem enter jak ktoś puści bąka większego, i wtedy to już wodospadzik. Oczywiście można łapać potem na wsparcia, Fibo, etc....