• art Autor: ~precz z debilami [194.154.219.*]
    http://chemia.wnp.pl/kto-skupuje-akcje-zch-police-rosjanie,195572_1_0_0.html
  • Re: art Autor: ~hajpahajpa [37.8.247.*]
    wielkie odkrycie :)
    myślę, że kluczową sprawą jest na ile ruskie wyceniają zchp? myślisz, że można jeszcze dobierać? jak dla mnie trochę się już to napompowało.
    pytanko od razu strzelę. kiedy dywidenda?
    szacunek.
  • Re: art Autor: ~aelion [31.60.140.*]
    nie wiem kto kupuje ale dobrze placi, peklo 20!!!
  • Re: art Autor: ~milicjant [77.252.115.*]
    to już się wydaje niemożliwe... dawno czegoś takiego nie widziałem, wskaźniki już praktycznie na maxach... a tu ktoś dalej koszyczki podstawia...

  • Re: art Autor: ~doświadczony [77.254.182.*]
    AT jest odpowiedzią na wiele pytań, ale są takie sytuacje jak ta, mini inwestorzy uznali że już nie urośnie i oddają po 20,50, a szykuje się tutaj atak na 24-26zł w krótkim czasie
  • Re: art Autor: ~milicjant [77.252.115.*]
    może ja się mało znam, ale wykres to raczej mi podpowiada, że jak jest taka rakieta w krótkim czasie (z 15 na 20,5 - w ciągu, 3 tygodni) to wiele inwestorów tylko trzyma pod palcem enter jak ktoś puści bąka większego, i wtedy to już wodospadzik. Oczywiście można łapać potem na wsparcia, Fibo, etc....
[x]
POLICE -0,54% 7,36 2026-06-26 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.