prosze cie.....jesli sugerujesz ze infa o kredycie sa fikcyjne to lepiej nie pisz takich glupot....wywal ..bedziesz mial spokoj..najwyzej kupisz za 60 gr niebawem
Jak już sprzedam to nie wracam tu po to ,żeby kupować po 0,60.
Skąd Ty masz taką wyobraźnię?
Najlepiej napisz ,że teraz sprzedam a kupię z powrotem po 10zł.
sprzedaj....po co sie masz denerwowac....bo przecierz napewno klamia z tym kredytem...buahahaahhaahahah:) co za ynwestory hahahah....takie 60 gr to bedzie jeszcze taniocha jak dostana ten kredyt...ale co ty mozesz wiedziec....