• huraaaaaaaaaa Autor: ~Analityk78 [37.30.32.*]
    coś to długo trwa - sądzę że gdyby mieli przesunąć, bądż były by naniesione zmiany w przesłany projekt harmonogramu to już byśmy mieli info a tak czekamy cierpliwie:)

    sprzedający dzisiaj raczej nie posiadają tytanowych jaj :) co cieszy, zawsze to wpadnie parę kilo więcej...

    swoja drogą dostałem bardzo wyczerpującą odpowiedz na mojego maila skierowanego do spółki :) - siedzę więc cierpliwie i czekam na komunikat :)

  • Re: huraaaaaaaaaa Autor: ~jarek [62.121.119.*]
    mam czas mogę czekać
  • Re: huraaaaaaaaaa Autor: ~jorgenn [83.27.135.*]
    zanim coś podadzą to ludziska wyskocza z papira i zapomną o spółce heh !
  • Re: huraaaaaaaaaa Autor: ~PixelAtheist [178.235.0.*]
    i dobrze, wrócą na 3 górnych
  • Re: huraaaaaaaaaa Autor: ~lork [77.223.197.*]
    Napisali Ci cos konkretnego czy zbyli Cie pobieznymi informacjami ?
  • Re: huraaaaaaaaaa Autor: ~Prezes [83.17.84.*]
    Dnia 2013-03-21 o godz. 17:38 ~lork napisał(a):
    > Napisali Ci cos konkretnego czy zbyli Cie pobieznymi
    > informacjami ?
    A co mógł sie k.. dowiedzieć!!!!! P.erdloi tylko i tyle. za chwile odpowie Ci że wie ale nie nie powie. K.rwa dzieciniada
  • Re: huraaaaaaaaaa Autor: ~lork [77.223.197.*]
    Pytam bo tez pisalem i dostalem odpowiedz. Konkretow jednak jakis brak bylo. CHociaz byla to wczesniejsza sprawa zadna z teraz aktualnych. Byc moze cos sie zmienilo.
  • Re: huraaaaaaaaaa Autor: ~nwa [5.173.6.*]
    dostał takiego maila jak wszyscy czyli ze oficjalne informacje sa podawane przez odpowiednie instrumenty, ktore temu służą i tyle..

    informacji w tym tygodniu jeszcze nie bedzie wiec sie nie podpalajcie.
  • Re: huraaaaaaaaaa Autor: ~jorgenn [83.27.135.*]
    jak to k..... a tajemnice przed akcjonariuszami mają , smieszne! to znaczy że inwestujecie w ciemno heh !
  • Re: huraaaaaaaaaa Autor: Uv* [193.19.165.*]
    Wedlug tego co kobita mowila przez tel. to powinna byc najprawdopdobniej jutro.
    Podejrzewam ze depend nie daje komunikatu bo poprostu nie otrzymał jeszcze wiadomosci od Prometheus Capital Group a czemu on sie ociaga tego sie raczej nie domyslimy.
  • Re: huraaaaaaaaaa Autor: ~Bartek [94.251.219.*]
    pewnie bedzie info jutra rano jak to bywa tutaj
[x]
DEPEND -4,00% 0,24 2015-03-02 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.