• cudownie:) Autor: ~Analityk78 [46.205.84.*]
    dobieramy bo promocja sie konczy...

    jak to ma byc dystrybucja przy takich obrotach to gratuluję wiedzy...

    pozdro
  • Re: cudownie:) Autor: ~as [89.228.23.*]
    na FLUID jak brałem po 0,37/0,38 to bazgrali że bankrut > dzisiaj łykają jak pelikany po 0,90 więc tutaj co będzie jak boss przestanie się z jojo i nemo jajami bawić ?
[x]
DEPEND -4,00% 0,24 2015-03-02 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.