• e-muzyka z Polkomtel - i co jest szansa na odbicie? Autor: ~tr56 [89.74.152.*]
    Zarząd e-Muzyka S.A. informuje, iż w dniu 25 stycznia 2013 roku wpłynęło do Spółki podpisane porozumienie od Polkomtel Sp. z o.o.

    Przedmiotem tego porozumienia jest modyfikacja okresu obowiązywania umów o współpracy (tj. umowy z dnia 18 lipca 2008 roku, której przedmiotem jest określenie zasad współpracy w ramach serwisu Muzodajnia, umowy marketingowej z dnia 26 maja 2008 roku, umowy z dnia 23 maja 2008 roku, której przedmiotem jest udzielenie licencji na sprzedaż produktów multimedialnych). Czas obowiązywania każdej z umów o współpracy został oznaczony na czas określony 24 miesięcy od daty podpisania porozumienia bez prawa do jej wypowiedzenia. Strony zobowiązały się, ze nie później niż na 3 miesiące przed upływem okresu 24 miesięcy od dnia zawarcia porozumienia do podjęcia negocjacji w celu przedłużenia współpracy w ramach każdej z umów na kolejne okresy.
  • Re: e-muzyka z Polkomtel - i co jest szansa na odbicie? Autor: ~new [83.27.195.*]
    Jak widać to za mało... Ale tak jak przyszedł czas na i3D tak przyjdzie czas i na e-muzykę...
  • Re: e-muzyka z Polkomtel - i co jest szansa na odbicie? Autor: ~tr56 [89.74.152.*]
    kilka nowych zleceń mogłoby rozruszać papier, ciekaw jestem jakie plany ma empik i czy nowy właściciel empiku wykorzysta aktywa
[x]
EMUZYKA 0,00% 6,80 2023-05-11 13:01:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.