• To chyba do Was Autor: ~szatniarz [46.186.41.*]
    EUROMARK POLSKA SA ogłoszenie upadłości likwidacyjnej
    Raport bieżący 1/2013
    W nawiązaniu do raportów bieżących nr 48/2012 oraz 49/2012 z dnia 30 listopada 2012 roku oraz kolejnych, Zarząd Euromark Polska S.A. (Spółka) informuje, iż w dniu 3 stycznia 2013 roku powziął wiadomość o wydaniu przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie Sąd Gospodarczy IX Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i naprawczych (Sąd) po rozpoznaniu sprawy z wniosków Banku Millennium S.A. oraz Spółki, postanowienia z dnia 31 grudnia 2012 roku o ogłoszeniu upadłości Spółki w celu likwidacji majątku.
    Postanowienie o ogłoszeniu upadłości uprawomocni się w terminie tygodnia od daty jego doręczenia Spółce, chyba że w tym okresie zostanie złożone zażalenie.
    Sąd wyznaczył sędzią-komisarzem SSR Przemysława Rogowskiego, a syndykiem masy upadłości Pawła Wietechę. Syndyk masy upadłościowej nie podjął decyzji o wstrzymaniu działalności operacyjnej prowadzonej przez Spółkę.
    Podstawa prawna:
    § 5 ust. 1 pkt 24 Rozporządzenia w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim.
    Więcej na: biznes.pap.pl i biznes.pap.pl/espi
    kom espi mra
    .

    Depesza pochodzi z biznes.pap.pl z 03.01.2013 17:22
  • Re: To chyba do Was Autor: ~dark [85.193.248.*]
    Czyli co? firma upada i koniec? Czy będę mógł rozliczyć stratę na akcjach tej firmy? tylko jak , bo przecież żeby rozliczyć trzeba wpierw sprzedać a kto to kupi?
  • The End!!!!to juz koniec!!! Autor: ~xxx [58.67.157.*]
    ostrzegalem zeby nie tykac bo podbitka!i teraz placz!!jutro macie masakre kto wam kupi teraz akcje no moze po 1 groszu!wspulczuje!!
  • Re: To chyba do Was Autor: ~nero [176.97.95.*]
    Gratuluję udanych zakupów.Zapraszam na odrobienie strat do DREWEX bo tu układ nadchodzi a nie likwidacja.A poza tym jak można było się pchać w takie fajno.Szybki zarobek skusił a gdzie perspektywy?
  • Re: To chyba do Was Autor: ~mocna ekipa [62.61.37.*]
    Teraz będzie grany baardzoo gruubooo INTAKUS!!!
    Poczytajcie i obserwujcie
    Pozdr.
[x]
EUROMARK 0,00% 0,01 2013-07-26 11:19:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.