nie pamietam ,zebys sie tu udzielal gląbie wiec daruj sobie te szczeniackie wpisy .
Komu to ma sluzyc oszolomie ,ta twpja "madrosc" ?
Szanije sie tych ,ktorzy maja poglady nawet jesli sie nie zgadzaja z naszymi ,ale ty jestes po prostu dobrze jeb...tym leszczem.
Ja sprzedałem i teraz obserwuję spółkę Fluid. Produkują biowęgiel i mają patent na technologię, którą interesuje się pół świata w tym Rosja. Proponuję poczytać newsy. Spółka w debiucie wzrosła do 1,97 zł, a teraz jest 40 groszy. w przyszłym roku maja oddać do użytku nowy zakład. Do tego nie mają żadnych długów i kredytów. Tu może być w chwili nawet 5-10 zł za akcję, jeśli otworzą zakład i sprzedadzą jakieś licencje. Co o tym myślicie?