dla przypomnienia co to GE :Centrum inżynieryjne ma dziś trzy laboratoria: badań materiałowych, badań sprzętu do podwodnego wydobycia ropy i gazu oraz rozwoju technologii napraw. W ciągu 2-3 lat GE zainwestuje w niego 200 mln zł, przybędzie 400 etatów. Niedawno zapadła decyzja, że to w Warszawie powstanie centrum projektowania sprzętu do podwodnego wydobycia (dziś zajmuje się tym kilka ośrodków, m.in. w Wielkiej Brytanii czy Norwegii).
Bardzo duzo kontraktów podpisywanych jest z Norweskimi firmami między innymi Aker Solutions i jej spólki zależne. Zamet wyrabia dla nich bardzo dobrej jakości elementy konstrukcji urządzeń do podwodnego wydobycia ropy i gazu i nie tylko(dużo taniej niż konkurencyjne zachodnie firmy). Nic dziwnego, że ktoś zainteresował się Zametem z tamtych rejonów, (zaznaczam to sa tylko z boku usłyszane informacje-może plotki). Myślę jednak,że cos ciekawego na ten temat niedlugo usłyszymy.
Do Ra.Nikt tutaj nie podpuszcza, nie mysłisz chyba ,ze ktos indywidualny kupuje pakiety po 300 tys. Z reszta każdy ma swoj rozum i nie powinien sugerować sie informacjami z forum. Najwazniejsze w tym są wyniki finansowe, dywidenda i perspetywy na przyszłość.