• O przyszłości Autor: ~grad [89.229.132.*]
    Aton zaczyna dopiero oddawać do działania swoje urządzenia, nowa emisja ma też na celu wybudowanie instalacji przemysłowej utylizacji odpadów medycznych. Tylko w ten sposób można udowodnić przydatność swoich technologi. Nikt rozsądny w przemyśle nie ryzykuje w inwestycje experymentalne. Aton zaczyna w końcu mieć co pokazać potencjalnym klientom i udowodnić w realu że urządzenia działają i są inowacyjne i skuteczne. Oddanie MOS-a to pierwszy krok, gdy do ruchu oddadzą utlizację szpitalną i potwierdzi swoją przydatność, to nabywcy na pewno się znajdą. Spólka wreszcie wybrała właściwy kierunek, żeby sprzedawać trzeba pokazać działające instalacje. Wtedy dopiero Aton będzie brany serio jako dostawcja działającej technologii. Trzymać kciuki za jak najszybsze uruchomienie utylizacji odpadów medycznych i iść drogą ZWG
  • Re: O przyszłości Autor: ~mis 12 [37.108.42.*]
    troszke zyczen przez ciebie przemawia ale to co piszesz to nie glupie ,
    mamy wszyscy nadzieje ze wreszcie tak bedzie ,
    a zwg to co to ?
  • Re: O przyszłości Autor: larry21flynt [95.160.219.*]
    oj mis12 naprawdę nie wiesz co to ZWG? ":)

    http://mojeinwestycje.interia.pl/gie/prof/spolki/notowania?wlid=8489
  • Re: O przyszłości Autor: ~maciekk [78.31.167.*]
    wracają tajemnicze schodki:

    1,65 2 11:20:38
    1,66 3 11:18:57

    ostatnio widziane podczas rajdu na 4,08zł ;)
  • Re: O przyszłości Autor: ~Gerg [85.193.222.*]
    Rzeczywiscie wtedy było kodowanie, może teraz też?
  • Re: O przyszłości Autor: ~mis 12 [46.134.173.*]
    myslalem , ze to skrot jak np MOS , My Oddamy Sie , tylko komu ? a ZWG to spolka , ale czemu pojawia sie w tym watku ?
  • Re: O przyszłości Autor: ~www [212.122.207.*]
    rypia dalej, plotki o falencie i tak duzo daly z 90 na 1,8 teraz powtrót na 1,44
  • Re: O przyszłości Autor: ~mis 12 [31.60.75.*]
    Raport bieżący nr 20/2012
    Podstawa prawna:

    Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji

    Zarząd spółki ATON-HT S.A. z siedzibą we Wrocławiu ("Spółka") informuje, iż w dniu 26 września 2012 roku otrzymał od akcjonariusza Pana Roberta Barczyka ("Akcjonariusz") zawiadomienie przekazane w trybie art. 69 ust. 1 i 4 Ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych z dnia 29 lipca 2005 roku (Dz. U. Nr 184 poz. 1539 z późn. zm.) dotyczące przekroczenia 15% ogólnej liczby głosów w spółce ATON-HT S.A. przez Akcjonariusza oraz osobę powiązaną.

    Zgodnie z treścią otrzymanego zawiadomienia zwiększenie udziału w ogólnej liczbie głosów nastąpiło w związku z zarejestrowaniem podwyższenia kapitału zakładowego, o którym Spółka poinformowała w raporcie bieżącym nr 40/2012 z dnia 20 września 2012 roku, w wyniku objęcia 481 530 akcji serii F.

    Przed zmianą udziału Akcjonariusz wraz z osobą powiązaną posiadali łącznie 2 452 666 akcji Spółki ( w tym 300 000 akcji uprzywilejowanych serii A uprawniających do oddania na Walnym Zgromadzeniu Spółki 2 głosów z 1 akcji), które stanowiły 13,47% kapitału zakładowego i uprawniały do wykonywania 2 752 666 głosów na Walnym Zgromadzeniu, co stanowiło 14,72% wszystkich głosów na Walnym Zgromadzeniu.

    Po dokonaniu rejestracji podwyższenia kapitału zakładowego Akcjonariusz wraz z osobą powiązaną posiadają łącznie 2 934 196 akcji Spółki, które stanowią 16,12% kapitału zakładowego Spółki i uprawniają do wykonywania 3 234 530 głosów na Walnym Zgromadzeniu, co stanowi 16,86% wszystkich głosów na Walnym Zgromadzeniu.

    W przekazanym zawiadomieniu Akcjonariusz nie podał informacji dotyczących posiadania akcji Spółki przez swoje podmioty zależne, poinformował natomiast, że nie istnieją osoby trzecie, z którymi Akcjonariusz lub osoba powiązana zawarliby umowy, których przedmiotem jest przekazanie uprawnienia do wykonywania prawa głosu z posiadanych przez Akcjonariusza lub osobę powiązaną akcji Spółki.
    Ewa Błażejowska - Wiceprezes Zarządu


    (Emitent)
[x]
ATONHT 13,38% 0,18 2022-05-26 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.