"Zarząd AerFinance PLC informuje, iż w dniu 6 czerwca 2012 roku został zawarty aneks do umowy o dofinansowanie pomiędzy Lubelską Grupą Lotniczą sp. z o.o. a Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości na realizację prac badawczo -rozwojowych w zakresie stworzenia systemu wizyjnego symulatora lotniczego nowej generacji. O zawarciu wyżej opisanej umowy Emitent informował w Raporcie Bieżącym 06/2012. Zgodnie z aneksem projekt zostanie rozpoczęty i zakończony o 1 miesiąc wcześniej tj. odpowiednio 01.06.2012 roku oraz 30.11.2014. Wartość projektu wynosi 19 486 000,00 PLN a wartość dofinansowania wynosi 14 349 800,00 PLN. Znakomita większość budżetu projektu zostanie przeznaczona dla głównego podwykonawcy projektu, który przeprowadzi główne prace badawczo-rozwojowe.
Niniejsza umowa jest istotna dla emitenta z powodu przekroczenia 10 % kapitałów własnych grupy kapitałowej Emitenta. Treść umowy nie odbiega zasadniczo od treści przykładowej umowy publikowanej na stronach Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości dla działania POIG 1.4. (I nabór 2011 r.)"
dla Ciebie nic nowego ale dla innych to jest info
o tym że coś się dzieje w firmie
Wiem że tacy ja Ty woleli by jakieś info które pogorszyło
by sytuację??
obracają milionami a kurs na groszach
Ale jak są jełopy którzy zaniżają kurs to tak będzie
jesli kurs by był na poziomie 0,40 to dziś by wszyscy byliby szczęśliwi
a tak trzeba zaczynać wszystko od początku
Nie klam bo małymi sumami kreuje tu ruch i cały czas na obiad zarabiam i to ilością od 2 do 40 tys akcji. Gram w dwie strony.
----------------------------------------
http://oswietlenia.com/aer.jpg
http://oswietlenia.com/aer_wczoraj.jpg
----------------------------------------
I tak po 50, 100 zl, czasami 400-1000 na obiad co jakis czas, na ruchach czy w gore czy w dol gram na oba scenariusze bo lubie i potrafie, czasami tez wysteruje te spolke jak chce, a zreszta nie tylko tę
Pozdr - JAcek