• pc Autor: ~hej [95.41.51.*]
    Witam starych i nowych posiadaczy.
    Trochę czasu się nie interesowałem spółką i akcje zakopałem głęboko :)
    Może będzie ktoś uprzejmy naświetlić mi aktualny obraz spółki.
    Czy coś się dzieje dobrego,złego ?
  • Re: pc Autor: zezik1234 [194.106.193.*]
    Witam.
    W tej chwili jest trzepanie różnej maści ryb: leszczy, okoni, płotek itp :)
    Spółka w tym jest dobra i nic a nic się nie zmieniła.
    Ktoś kilka postów wyżej napisał podobne zdanie.
    Pozdrawiam
  • Re: pc Autor: ~55v [83.6.177.*]
    czemu nie sprzedajecie ??? po co trzymacie to gówno ???
    Proszę o ustawienie stop losów i coraz to niżej !!
  • Re: pc Autor: ~pcg [82.115.65.*]
    juz jazde po SL zrobili w Poniedzialek zebral taniej i wczoraj tez zebral taniej co wywalil a teraz male obroty i nikt nie sypie przy takim rynku dobrze wrozy oby nie zapeszyc ;)
[x]
PCGUARD 0,00% 0,38 2009-03-20 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.