Witam starych i nowych posiadaczy.
Trochę czasu się nie interesowałem spółką i akcje zakopałem głęboko :)
Może będzie ktoś uprzejmy naświetlić mi aktualny obraz spółki.
Czy coś się dzieje dobrego,złego ?
Witam.
W tej chwili jest trzepanie różnej maści ryb: leszczy, okoni, płotek itp :)
Spółka w tym jest dobra i nic a nic się nie zmieniła.
Ktoś kilka postów wyżej napisał podobne zdanie.
Pozdrawiam
juz jazde po SL zrobili w Poniedzialek zebral taniej i wczoraj tez zebral taniej co wywalil a teraz male obroty i nikt nie sypie przy takim rynku dobrze wrozy oby nie zapeszyc ;)